Pegas Steel

novotap

PEGAS nabízí nový způsob prodeje točeného piva

Dodávka piva v plastových lahvích do obchodů a supermarketů se může stát velkou příležitostí pro minipivovary ke zvýšení objemu prodeje piva. Minipivovarům, které nelahvují své pivo, se může stát velice rentabilní ruční stáčení pomocí PEGAS systémů a díky tomuto systému představí svoji značku i dalším spotřebitelům.

PEGAS zvýší objem prodeje piva

Minipivovary a pivní restaurace mohou díky PEGAS systému nabídnout svým zákazníkům k prodeji i točené pivo v plastových lahvích. Využitím plastových lahví, jakožto přenosných nádob, se může dosáhnout velkého úspěchu na trhu prodeje piva. Minipivovary uspokojí své místní zákazníky kteří chtějí konzumovat točené pivo doma a dají příležitost k ochutnání svého piva i dalším zákazníkům(turistům, pivním distributorům, dovozcům piva, apod.).

PEGAS zjednodušuje práci obsluze

Plnění lahví systémem PEGAS je rychlý a snadný proces. Regulace pěny a rychlosti plnění umožňuje obsluze kontrolu plnícího procesu s přihlédnutím ke stupni pěnivost daného druhu piva a jeho teploty k zajištění co nejlepšího postupu plnění pro dané pivo.

PEGAS přináší větší zisky

Maloobchodníci mají pevný zisk z prodeje každého litru, to znamená, že prodají-li více piva obdrží vyšší zisk. PEGAS systém si již získal přízeň obchodníků a nadále stimuluje otevírání nových prodejních míst s točeným pivem.

PEGAS poskytuje příležitost k prodeji širokého sortimentu nápojů

PEGAS umožňuje maloobchodníkům prodávat jakékoli sycené nápoje: pivo, jablečné víno, víno, limonády, šumivé džusy, minerální vody, apod. To je možné díky protitlakové metodě použité v systému PEGAS.

PEGAS umožňuje efektivnější využívání obchodních ploch

Efektivnější využití obchodních ploch znamená i prodej více druhů nápojů na menším prostoru. V prodejně zabírající 8-10 m3 může být instalováno až 10 plniček lahví PEGAS a prodávat se může až 10 druhů piv. V prodejně zabírající 10-20 m3 - zde může být instalováno až 30 PEGAS systémů a prodávat se může až 30 druhů piv.

novatap0 novatap1 novatap2 novatap3

PEGAS NovoTap je systém na rychlé, nepěnivé stáčení piva a jiných pěnivých nápojů ze sudů do PET lahví.

Maximální spolehlivost a životnost

Všechny díly a spojovací prvky jsou vyrobeny z pochromované mosazi a nerez oceli. Je zvýšena odolnost opotřební daného systému a zaručena maximální provozní spolehlivost.

Snadná instalace a provoz

Plnička PET lahví NovoTap vyžaduje stejné vybavení na instalaci jako výčepní zařízení a je provozována na stejném principu jako výčepní zařízení(jediným rozdílem je dodávka plynu do láhve). Je zapotřebí pouze dvou-minutového tréninku k naučení operační postupu.

Atraktivní design

Má aerodynamický tvar a hi-tech design. Kromě toho se všechny hadice(na pivo a plyn, kanalizaci)nachází uvnitř těla což dělá celý systém ještě více atraktivní. Dostupné provedení v chromu a zlatu. Stane se elegantním prvkem každého interiéru.

Nízké náklady

Dlouhodobrá životnost PEGAS NovoTap umožňuje úsporu času i peněz na jeho údržbu. Není zapotřebí kupovat náhradní díly. Jednorázový výdaj na nákup daného zařízení se rychle vrátí a již brzy se obrátí v zisk.