RYCHLÝ KONTAKT

Mini Brewery System s.r.o.

Průmyslová 4273/3
796 01 Prostějov
Czech Republic

Tel: +420 582 345 184
info@minibrewerysystem.com

Skype status Skype
icq - 595777609

Zařízení pro plnění skleněných lahví

novotapPEGAS CrafTap – zařízení pro stáčení piva do skleněných lahví

Minipivovary, bary a hospody mohou nyní, díky PEGAS CrafTAP, nabídnout svým zákazníkům novou atraktivní službu – 'odnést si domů točené pivo'. Tato služba zvýší počet zákazníků, kteří si chtějí odnést své oblíbené pivo se sebou a užít si ho doma nebo na pikniku. A samozřejmě zvýší se celkový objem prodeje piva.

PEGAS CrafTap nabízí novou službu

Minipivovary, bary a hospody mohou nyní, díky PEGAS CrafTAP, nabídnout svým zákazníkům novou atraktivní službu – 'odnést si domů točené pivo'. Tato služba zvýší počet zákazníků, kteří si chtějí odnést své oblíbené pivo se sebou a užít si ho doma nebo na pikniku. A samozřejmě zvýší se celkový objem prodeje piva.

PEGAS CrafTap umožňuje rozšíření prodeje

Minipivovary nyní mohou zefektivnit svůj prodej pomocí ručního stáčení PEGAS CrafTap a tím rozšířit prodej svých výrobků.

PEGAS CrafTap šetří čas a úsilí

Plnění lahví pomocí PEGAS CrafTap je rychlý a snadný proces. Regulace pěny a rychlosti plnění umožňuje obsluze kontrolu plnícího procesu s přihlédnutím ke stupni pěnivost daného druhu piva a jeho teploty k zajištění co nejlepšího postupu plnění pro dané pivo.

PEGAS CrafTap šetří místo

PEGAS CrafTap má kompaktní design a vyžaduje jen málo místa na barovém pultu nebo na jakékoli jiné vodorovné ploše, kde může být nainstalován. Tím přispívá k efektivnímu využití daného prostoru.

PEGAS CrafTap je atraktivní

PEGAS CrafTap má moderní evropský design a speciální stylové osvětlení. Tento mimořádný pivní stojan zajisté ozdobí jakýkoliv interiér baru či hospody a vzbudí zájem zákazníků. Milovníci piva budou chtít vidět tento systém v provozu a vyzkoušet si natočit své oblíbené pivo.

PEGAS CrafTap je cenově dostupný

PEGAS CrafTap je cenově dostupný systém i pro malé pivovary, bary a hospody. Kromě toho má dlouhou životnost(přes 5 let) a nízké náklady na údržbu.

1 2 3 4 5 6 7 8

PEGAS NovoTap je systém na rychlé a nepěnivé stáčení piva a jiných pěnivých nápojů ze sudů do skleněných lahví.

Snížení plýtvání piva: 2% až 0% odpadu

Pegas CrafTap používá unikátní systém, který umožňuje uživateli určit množství pěny. Proto může uživatel snížit odpad až na 2-0%, zatímco vyčerpá 98-100% produktu z každého soudku.

Vysoká rychlost plnění: 2 litry za 60 sekund

Pegas CrafTap, jako manuální systém, využívá stejného principu stáčení piva do lahví jako velké továrny po celém světě, metodu protitlaku. Tato metoda zajišťuje, že láhve jsou plněny stejným způsobem které poskytují pouze automatické plničky - bez pěny a ve výši dvou litrů za šedesát sekund.

Velká rozmanitost skleněných lahví

Pegas CrafTap dává uživateli možnost využít širokého spektra různých velikostí a tvarů lahví, vyhoví individuálním potřebám každého podniku.

Malé využití prostoru: 350x350mm

Jedná se o kompaktní systém, který je snadný nainstalovat na jakýkoli vodorovný povrch(barový pult nebo stůl v pivovaru) – je zapotřebí jen 350*350 mm, přizpůsobí se každému prostředí.

Snadné ovládání: 15 minut tréninku

Pegas CrafTap vyžaduje 15ti minutový trénink pro každého zaměstnance. Pegas CrafTap byl navržen na základě stejného konceptu jako Pegas výčep, funguje jako konvenční výčepní zařízení takže ho může každý používat.