Zařízení pro plnění PET lahví

novotapVýčepní zařízení PEGAS

PEGAS vytváří nové tržní možnosti

Velcí pivní výrobci mají nyní pouze dva způsoby distribuce piva: dodávat lahvové pivo do maloobchodů a dodávat točené pivo v sudech. PEGAS systémy mohou pomoci k vytvoření nového tržního odvětví – „točené pivo se sebou“. Zásobování točeného piva do supermarketů, hospod a barů se může stát jedním ze způsobů jak zvýšit jeho prodej.

PEGAS podporuje prodej pivních značek

Na tento trh „točené pivo se sebou“ může být pohlíženo jako na alternativní způsob prodeje piva. Představení tohoto nového formátu umožní výrobcům piva přilákat pozornost dalších zákazníků k jejich pivním značkám.

PEGAS zkracuje pivní cestu

Dlouhé a navrstvené dodávání "pivovar - pivní distributor - prodejna - koncový spotřebitel" je sníženo na "pivovar - konečný spotřebitel". PEGAS zkracuje pivní cestu. Díky PEGAS systému mají zákazníci možnost vychutnat si čerstvé pivo špičkové kvality i v místech, kde si dříve mohli koupit pouze pasterizované pivo.

1 2 3 4 5 6 78

PEGAS NovoTap je systém na rychlé, nepěnivé stáčení piva a jiných pěnivých nápojů ze sudů do PET lahví.

Maximální spolehlivost a životnost

Všechny díly a spojovací prvky jsou vyrobeny z pochromované mosazi a nerez oceli. Je zvýšena odolnost opotřební daného systému a zaručena maximální provozní spolehlivost(při zajištění pravidelných čistících procedur).

Snadné ovládání

Operační obsluha systémů PEGAS se liší od konvenčního čepování jelikož pivo je čepováno v prostředí CO2 a je nutné dodání CO2  do láhve. Nicméně pouze 5ti minutové školení je zapotřebí k pochopení postupu plnění. S praxí se plnění zlepšuje a plnící hodnota se výrazně zvyšuje. Běžná plnící doba je 45 sekund na 1,5 litrovou láhev.